۰۹ محرم ۱۴۴۰-پنج شنبه 29 شهریور 1397-
هدف سایت ازدواج

بنام آفریننده ای که واحد است ولی همه چیز را در زوج به کمال رساند. افراد بشر به گونه‌ای خلق شده اند که نمی‌توانند به تنهایی به زندگی خود ادامه بدهند زیرا طبیعت بشر و نیازهایی که برای او در زندگی ایجاد می‌شود طوری است که او را نیازمند دیگری می‌سازد. این نیاز مستلزم روابط بین انسان ها می‌شود که به واسطه‌ی این رابطه، به نیاز های درونی و بیرونی یکدیگر پاسخ می‌دهند و راه را برای ادامه‌ی زندگی خود مهیا و آسانتر می‌سازند.

در جامعه‌ی ما این روابط باید سمت و سویی قانونی و شرعی پیدا کند تا همراه با رفع نیاز های همدیگر، هیچگونه خلافی در این مورد پیش نیاید که اگر این چنین شود ضررهای بسیاری به روح و روان انسان ها وارد خواهند شد که جبران کردن آن تقریباً غیر ممکن و مشکل می‌باشد.اسلام دینی است که برای این رابطه ها، قوانینی وضع کرده و مسیر را برای افراد بشر همواره ساخته است.این مسیر ها و قانون ها با استناد به کتاب الهی و سنت وسیره پیامبر اعظم و پیشوایان معصوم علیهم السلام پایه گذاری شده و جای هیچ گونه شک و شبهه‌ای باقی نمی گذارد.

در این سایت به فضل الهی بنا داریم با انشایی متفاوت از آنچه تاکنون در ادبیات نویسندگان بوده است، با نگاه از زاویه‌ای پر انتقاد، پرداختن به مسائل جنسی جامعه را دارای ارج و قرب نماییم و با گریز از فرهنگ حاکم، که عمیق شدن در مشکلات جنسی جامعه را محکوم به تحقیر شخصیت می‌داند، دقیق ترین و هوشمند ترین گروه از دانایان جامعه را در راه تفکر و ارائه‌ی راه حل هایی پربهره و کم تاوان سوق دهیم.

در این سایت ما قصد داریم در جهت بالا بردن سطح آگاهی عمومی و تخصصی همه‌ی افراد جامعه در جهت رشد فکری در زمینه‌ی مسائل ازدواج،آداب زناشویی، همسر داری و تربیت فرزندان، با توجه به مسائل و دستوراتی که در کتاب الهی و سنت وسیره پیامبر اعظم و پیشوایان معصوم علیهم السلامآورده شده است، و نیز نظرات گرانقدر فقهاء،علماء،بزرگان دین و دانش،اساتید حوزه و دانشگاه، طلاب و دانشجویان عزیز بهره مند شده و خدمت ارزنده ای برای مردم انجام داده باشیم.

سایت حاضر شامل موضوع های زیادی از جمله دینی، تربیتی، اجتماعی، فرهنگی ، روانشناسی ، علمی، جنسی، و‌… می‌باشد، تمام نیاز‌ها را پیش از انتخاب همسر تا ادامه زندگی بهشتی بررسی نموده و خواسته های گمشده‌ی جوانان را تا حدودی بر آورده است.

در این سایت سعی نموده ایم که حساس ترین و ظریف ترین مسائل ازدواج را بدون کوچکترین نکته‌ی غیر اخلاقی و تحریک آمیز مورد بحث قرار داده و جوانان مجرد را با تشویق به ازدواج و راهنمایی های لازم، ازکشیده شدن به انحراف باز داریم .

لازم به تذکر است که مدیر سایت احساس کرد که در این زمینه سایت مدون و ارزشمندی که بتواند نیاز جامعه را برطرف سازد وجود ندارد و لذا پس از مشورت با افراد آگاه و دلسوز، بر آن شدیم که مطالب حساس را که خواسته و نیاز شدید جوانان است مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

امید است کاربران محترم و افراد نکته سنج و دانشمند، با خواندن تمام سایت، ما را از نظرات ارزشمند خود بهره‌مند سازند، تا در صورت داشتن اشتباه احتمالی، اصلاح و جبران گردد.

توفیق تهیه‌ی این سایت را که از عنایت پروردگار عالم سرچشمه گرفته به پیشگاه با عظمتش سپاس می‌گویم و آن را به عنوان هدیه ی ناقابل به ارواح پاک معصومین علیهم السلام اهداء نموده و تعجیل در ظهور منجی عالم بشریت قطب عالم امکان بقیة الله الاعظم اباصالح المهدی موعود (ارواحنا له الفداء) را از خداوند منان خواستارم.

کاربران گرامی می‌توانند پیشنهادها و نقد های سازنده خود را در مورد بخشهای مختلف سایت از طریق پست الکترونیکی
مستقیما به دست مدیر سایت برسانند.
Ezdewaj.ir@chmail.ir 
 

تعداد بازدید:53426
نام
آدرس ایمیل
متن
کد امنیتی